Girl's Basketball

Team #1: empty
Location for #1 and #2: empty
Team #2: empty
Team #3: #3 Cambridge
Location for #3 and #4: Feb 21 at 7:00 - Cabridge
Team #4: #18 West Holmes
Team #5: empty
Location for #5 and #6: empty
Team #6: empty
Team #7: empty
Location for #7 and #8: empty
Team #8: empty
Team #9: empty
Location for #9 and #10: empty
Team #10: empty
Team #11: #2 Maysville
Location for #11 and #12: Feb 21 at 7:00 - Maysville
Team #12: #20 East Liverpool
Team #13: empty
Location for #13 and #14: empty
Team #14: empty
Team #15: empty
Location for #15 and #16: empty
Team #16: empty
Team #1 and #2 - Winner: #14 Zanesville
Team #1 - #4 - Game Location: Feb 24 at 2:00 - Cambridge
Team #3 and #4 - Winner: #3 Cambridge
Team #5 and #6 - Winner: #7 Buckeye Local
Team #5 - #8 - Game Location: Feb 24 at 2:00 - Buckeye Local
Team #7 and #8 - Winner: #9 River View
Team #9 - #10 - Winner: #19 Indian Valley
Team #9 - #12 - Game Location: Feb 24 at 2:00 - Maysville
Team #11 - #12 - Winner: #2 Maysville
Team #13 - #14 - Winner: #6 Dover
Team #13 - #16 - Game Location: Feb 24 at 2:00 - Dover
Team #15 - #16 - Winner: #17 Claymont
Team #1 - #4 - Winner: empty
Team #1 - #8 - Game Location: Feb 28 at 7:00 - TBA
Team #5 - #8 - Winner: empty
Team #9 - #12 - Winner: empty
Team #9 - #16 - Game Location: Feb 28 at 7:00 - TBA
Team #13 - #16 - Winner: empty
Team #1 - #8 - Winner: empty
Team #1 - #16 - Game Location: March 3 at 2:00 - TBA
Team #9 - #16 - Winner: empty
Final Winner: empty
Team #1: empty
Location for #1 and #2: empty
Team #2: empty
Team #3: #12 Tri-Valley
Location for #3 and #4: Feb 17 at 1:00 - Tri-Valley
Team #4: #27 St. Francis De Sales
Team #5: empty
Location for #5 and #6: empty
Team #6: empty
Team #7: #11 Westerville Central
Location for #7 and #8: Feb 17 at 7:00 - Westerville
Team #8: #23 Olentangy Liberty
Team #9: empty
Location for #9 and #10: empty
Team #10: empty
Team #11: #21 Dublin Scioto
Location for #11 and #12: Feb 17 at 1:00 - Dublin Scioto
Team #12: #25 Hilliard Davidson
Team #13: empty
Location for #13 and #14: empty
Team #14: empty
Team #15: #3 Pickerington HS Central
Location for #15 and #16: Feb 17 at 7:00 - Pickerington HS Central
Team #16: #45 Westland
Team #1 and #2 - Winner: #10 Eastmoor Academy
Team #1 - #4 - Game Location: Feb 23 at 7:00 - Eastmoor
Team #3 and #4 - Winner: #12 Tri Valley
Team #5 and #6 - Winner: #15 New Albany
Team #5 - #8 - Game Location: Feb 23 at 7:00 - TBA
Team #7 and #8 - Winner: #23 Olentangy Liberty
Team #9 - #10 - Winner: #33 Watkins Memorial
Team #9 - #12 - Game Location: Feb 23 at 7:00 - TBA
Team #11 - #12 - Winner: #25 Hilliard Davidson
Team #13 - #14 - Winner: #48 Hamilton Township
Team #13 - #16 - Game Location: Feb 23 at 7:00 - TBA
Team #15 - #16 - Winner: #3 Pickerington HS Central
Team #1 - #4 - Winner: empty
Team #1 - #8 - Game Location: Feb 28 at 7:00 - TBA
Team #5 - #8 - Winner: empty
Team #9 - #12 - Winner: empty
Team #9 - #16 - Game Location: Feb 28 at 7:00 - TBA
Team #13 - #16 - Winner: empty
Team #1 - #8 - Winner: empty
Team #1 - #16 - Game Location: March 3 at 1:00 - Ohio Dominican Uni.
Team #9 - #16 - Winner: empty
Final Winner: empty
Team #1: #2 Garaway
Location for #1 and #2: Feb 21 at 7:00 - Garaway
Team #2: #15 Newcomerstown
Team #3: #6 Morgan
Location for #3 and #4: Feb 21 at 7:00 - Morgan
Team #4: #14 West Muskingum
Team #5: #4 Tuscarawas Valley
Location for #5 and #6: Feb 21 at 7:00 - Tusc. Valley
Team #6: #13 Martins Ferry
Team #7: #11 Barnesville
Location for #7 and #8: Feb 21 at 7:00 - Barnesville
Team #8: #3 Bellaire
Team #9: #1 Hiland
Location for #9 and #10: Feb 21 at 7:00 - Hiland
Team #10: #16 Coshocton
Team #11: #12 Ridgewood
Location for #11 and #12: Feb 21 at 7:00 - Ridgewood
Team #12: #10 Edison
Team #13: #5 Buckeye Trail
Location for #13 and #14: Feb 21 at 7:00 - Buckeye Trail
Team #14: #9 Harrison Central
Team #15: #7 Sandy Valley
Location for #15 and #16: Feb 21 at 7:00 - Sandy Valley
Team #16: #8 Union Local
Team #1 and #2 - Winner: #2 Garaway
Team #1 - #4 - Game Location: Feb 24 at 2:00 - Garaway
Team #3 and #4 - Winner: #6 Morgan
Team #5 and #6 - Winner: #4 Tusky Valley
Team #5 - #8 - Game Location: Feb 24 at 2:00 - Bellaire
Team #7 and #8 - Winner: #3 Bellaire
Team #9 - #10 - Winner: #1 Hiland
Team #9 - #12 - Game Location: Feb 24 at 2:00 - Hiland
Team #11 - #12 - Winner: #12 Ridgewood
Team #13 - #14 - Winner: #5 Buckeye Trail
Team #13 - #16 - Game Location: Feb 24 at 2:00 - Buckeye Trail
Team #15 - #16 - Winner: #8 Union Local
Team #1 - #4 - Winner: empty
Team #1 - #8 - Game Location: Feb 28 at 7:00 - TBA
Team #5 - #8 - Winner: empty
Team #9 - #12 - Winner: empty
Team #9 - #16 - Game Location: Feb 28 at 7:00 - TBA
Team #13 - #16 - Winner: empty
Team #1 - #8 - Winner: empty
Team #1 - #16 - Game Location: March 3 at 2:00 - TBA
Team #9 - #16 - Winner: empty
Final Winner: empty
Powered by Sigsiu.NET